Blog

myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-2-home-1-673-503-0-g


Szukasz urządzenia czyszczącego, które ułatwi Ci pielęgnacje domu, ogrodu i samochodu? Na rynku obecnie nie ma wydajniejszych urządzeń niż myjki ciśnieniowe Karcher. Dowiedz się, czym wyróżniają się te urządzenia i sprawdź, jak dobrać model zapewniający najwyższy komfort pracy.

Myjka ciśnieniowa – czym właściwie jest?

Myjka ciśnieniowa jest typem nowoczesnego urządzenia czyszczącego, które powinno znaleźć się w każdym domu. Sprzęt ten przyspiesza i zwiększa efektywność czyszczenia różnych powierzchni i elementów na terenie posesji i nie tylko. Jak to wygląda w praktyce? Myjki ciśnieniowe wyposażone są w specjalne pompy, które sprężają wodę. Dzięki temu urządzenie generuje wysokie ciśnienie wody, co gwarantuje bardzo dokładnie usuwanie zanieczyszczeń z różnych powierzchni.

Myjka ciśnieniowa Karcher – skuteczna pielęgnacja każdej powierzchni

Chcąc uzyskać maksymalną wydajność i niezawodność podczas pielęgnacji, warto stawiać na sprawdzone sprzęty pochodzące od cenionych marek. Przykładem takich urządzeń są myjki ciśnieniowe Karcher, czyli produkty światowego lidera w produkcji urządzeń czyszczących. Sprzęty te od wielu lat wykorzystywane są zarówno w domu, jak i do profesjonalnego użytku np. pielęgnacji hal czy specjalistycznych maszyn. Wszystko to za sprawą generowania bardzo dużego ciśnienia wody, a także możliwości zamontowania różnych końcówek, dzięki czemu świetnie sprawdzą się do czyszczenia m.in.: 

 • elewacji,
 • karoserii samochodów,
 • okien,
 • ścian budynków,
 • kostki brukowej,
 • podjazdów,
 • ścieżek,
 • i wiele innych.

Myjki ciśnieniowe Karcher – czym jeszcze się wyróżniają?

Każda myjka ciśnieniowa Karcher to urządzenie charakteryzujące przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Nie są to jednak jedyne zalety, którymi cechują się te sprzęty. Wszystkie produkty zaprojektowano również pod kątem wygody użytku. Dlatego też wśród głównych zalet myjek ciśnieniowych Karcher wymienia się również m.in.:

 • mobilność – urządzenia przystosowane są do łatwego przemieszczania; na rynku znajdziesz modele wyposażone w specjalne kółka, co znacznie ułatwia przenoszenie sprzętu; dodatkowo myjki cechują się również niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu ich przechowywanie nie stanowi żadnego problemu,
 • ergonomię – myjki ciśnieniowe Karcher posiadają lekkie i wytrzymałe obudowy odporne na różne uszkodzenia mechaniczne; dla zwiększenia komfortu pracy urządzenia wyposażono w ergonomiczne rękojeści, które nie męczą dłoni nawet podczas dłuższych prac pielęgnacyjnych,
 • dużą moc – myjki ciśnieniowe Karcher to bardzo wydajne urządzenia, które poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami; wszystko dzięki generowaniu bardzo dużego ciśnienia roboczego sięgającego nawet kilkuset bar,
 • funkcjonalność – możliwość zamocowania dowolnej końcówki sprawia, że każda myjka ciśnieniowa Karcher sprawdzi się zarówno do czyszczenia dużych i płaskich powierzchni, jak i tych mniejszych lub nawet szczelin.

Idealna myjka ciśnieniowa, czyli na co zwracać uwagę przed zakupem?

Zakup myjki ciśnieniowej powinien być dobrze przemyślany i uzależniony od własnych preferencji. Obecnie na rynku znajdziesz wiele modeli urządzeń Karcher, które różnią się od siebie przeznaczeniem, a co za tym idzie – generowanym ciśnieniem wody. Wybierając myjkę ciśnieniową, zwróć uwagę na kilka istotnych parametrów takich jak m.in.:

 • wydajność – parametr ten podawany jest w litrach na godzinę; szukając myjki do domu, rozejrzyj się za modelami o wydajności rzędu np. 350 l/h,
 • ciśnienie – parametr ten odnosi się do mocy urządzenia; do warunków domowych (mycie szyb, samochodu, podjazdu, murku) sprawdzą się myjki o ciśnieniu do około 120-150 bar,
 • temperatura wody – na rynku dostępne są modele, które bazują na zimnej lub ciepłej wodzie; dla osób, które muszą mierzyć się z mocnymi zabrudzeniami, odpowiednia będzie myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody,
 • waga – parametr ten jest istotny pod kątem wygody użytku; jeżeli często pielęgnujesz takie powierzchnie jak np. okna, lustra czy meble, postaw na modele lżejsze, które nie obciążają stawów i nie męczą rąk.

Szukasz myjek ciśnieniowych Karcher, z którymi pielęgnacja posesji będzie przyjemnością? Wejdź na stronę sklepu https://www.asc-pro.pl/. W asortymencie dostępne są różne modele myjek m.in. spalinowe czy elektryczne, a także wiele więcej innych urządzeń czyszczących takich jak m.in. odkurzacze, mopy czy szorowarki.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook