Blog

ogr projekt2

Profesjonalna firma zajmująca się układaniem kostki powinna zaproponować wykonanie projektu. Wykonany przed rozpoczęciem prac projekt daje możliwość rozsądnego zaplanowania powierzchni, uwzględniając potrzeby klienta. Daje on również szansę na skomponowanie aranżacji, pasującej do stylu domu.

O czym musimy pamiętać?

Przy wykonywaniu projektu trzeba mieć na uwadze przede wszystkim zachowanie dobrej komunikacji na posesji. Samochód powinien mieć wygodny wjazd do garażu. Przy domu powinna znaleźć się również przestrzeń na manewry oraz miejsca parkingowe dla ewentualnych gości. Również dojście do furtki powinno mieć odpowiednią szerokość.

Przy wykonywaniu stromych zjazdów do garażu znajdującego się w części piwnicznej budynku, trzeba zaplanować tzw. „zęby”, zapobiegające ześlizgiwaniu się samochodu po oblodzonej zimą kostce.

Nie można zapominać, że kostka idealnie nadaje się również do wykończenia ogrodu oraz powierzchni użytkowych znajdujących się na zewnątrz budynku. Jest cała gama płyt o różnych kształtach (np. Impressjo, Patio) z których możemy wykonać tarasy, altanki, alejki w ogrodzie czy zaplanować miejsce pod grilla. Z różnych elementów zdobniczych można wyczarować niepowtarzalne schody, kwietniki, dekoracyjne ścianki oporowe, piaskownice i wiele innych detali, stanowiących ozdobę naszego domu. Odpowiednio przygotowany projekt uwzględnia wszystkie te elementy, dzięki czemu pozwala „zobaczyć”, jak będą komponowały się w całości. Projekt umożliwia także oszacowanie kosztów planowanej inwestycji.

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook