Blog

zmieniasz-aranzacje-lazienki-dobierz-odpowiednie-oswietlenie-sufitowe

Zmiana aranżacji w łazience to nie lada wyzwanie. Trzeba przemyśleć wybór wszystkich elementów wyposażenia, w tym oświetlenia. To właśnie lampy odgrywają bardzo ważną rolę w łazienkowej przestrzeni. Nadają jej funkcjonalności, ale i dekoracyjności, dlatego nie można zdecydować się na jakiekolwiek propozycje. Jakie lampy na sufit będą odpowiednie do łazienki w zależności od tworzonej aranżacji? Przyglądamy się ciekawym i praktycznym propozycjom.

 

Oświetlenie sufitowe w łazience glamour

Styl glamour jest luksusowy, elegancki, czasami sprawia wrażenie, że jest tu miejsce na pewną dozę przepychu. W tak urządzonych łazienkach można się poczuć niczym w prawdziwym królestwie bogactwa! Mówimy o wystroju bardzo charakterystycznym i wyrazistym, który nie w każdej łazience się sprawdzi się, bo wymaga zwykle przestrzeni i bardzo dobrze przemyślanej struktury tego pomieszczenia. Gdy jednak decydujemy się na glamour, postawmy na pasujące oświetlenie.

Glamour to blask i błysk, dlatego na sufit warto wybrać lampę wiszącą z kryształowymi lub szklanymi elementami. W świetle dziennym, ale i sztucznym będzie się ona pięknie mienić. Może to być również lampa, która zamiast wielu błyskotek wymagających pod względem utrzymania w czystości, oferuje metal o błyszczącym wykończeniu. Do tego konstrukcja o subtelnych, lecz wciąż wyrazistych liniach, i gotowe! Odpowiednich produktów oświetleniowych można poszukać w sklepie Azzardo.com.pl.

Ciekawą propozycją będzie zastosowanie rozłożystego żyrandola, z wieloma punktami świetlnymi, w srebrnej bądź złotej oprawie. Doskonale spełni on swoje funkcje w przestronnym pokoju kąpielowym. Będzie świetnie się komponował z łazienką wysoką i o sporym metrażu, w której urządzane jest miejsce przeznaczone typowo do relaksu.

Oświetlenie sufitowe w łazience skandynawskiej

Wystroje skandynawskie nie wychodzą z mody. Chętnie na nie stawiamy, bo to połączenie ciepłej atmosfery, wyjątkowego klimatu wnętrza, delikatności, jasnych tonów kolorystycznych oraz maksymalnego komfortu korzystania z domowych przestrzeni. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by to właśnie w łazience wybrać taką aranżację. Co z oświetleniem?

Skandynawskie klimaty to prostota i funkcjonalność połączone z nutą elegancji. Na suficie może zatem zagościć proste oświetlenie wiszące – w formie najbardziej typowych lamp. Sprawdzą się pojedyncze lampy zwisające na długich linkach, jeśli na ich zastosowanie pozwala wysokość pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem będą praktyczne i bardzo estetyczne plafony, które wpiszą się w potrzeby nawet skromnej metrażem łazienki.

Funkcjonalność to podstawa!

To tylko dwie propozycje aranżacji do łazienek, ale jakże udane i sprawdzone! Wybierając je i szukając odpowiednich lamp pamiętajmy jednak nie tylko o estetyce oświetlenia i dopasowaniu jej do wystroju łazienki, lecz również o funkcjonalności lamp. Skorzystajmy z porad dostępnych na stronie http://ibudujesz.pl/, a znajdziemy pomysł na idealnie urządzoną łazienkę.

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook