Nawadnianie

NAWADNIANIE

Instalacja systemu nawadniania jest to pierwszy etap zakładania ogrodu. Domowe sposoby zapewnienia roślinom odpowiedniej ilości wody nie są tak skuteczne, jak automatyczny system. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. System – dzięki wbudowanemu sterownikowi – rozpoczyna działanie o określonej porze. Ponadto, do każdego miejsca ogrodu dostarczana jest optymalna ilość wody.

Należy pamiętać, że system włączony w godzinach porannych redukuje parowanie o 50%, dzięki czemu woda zostaje wykorzystana w 80% przez rośliny. Dzięki czujnikowi deszczu system nie włącza się kiedy pada, więc woda nie jest marnotrawiona – można bez obaw wyjechać na długi urlop, nie martwiąc się o swój ogród.

ZAKRES USŁUG – NAWADNIANIE I TERENÓW ZIELONYCH

Projektujemy i zakładamy automatyczne systemy nawadniania na terenach zielonych, takich jak:

  • ogrody
  • trawniki
  • uprawy szklarniowe
  • tereny sportowe(boiska, pola golfowe)
  • tereny rekreacyjne

FRESHBRUK

Dlaczego jesteśmy liderem brukarskim?

Fachowe doradztwo

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – zaproponujemy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość zielonej przestrzeni na posesji.

Kompleksowe usługi

Poza budową terenów zielonych oferujemy usługi pielęgnacyjne terenów zielonych, parków i ogrodów (np. koszenie trawy, przycinanie żywopłotów itp.)

Projektowanie na życzenie

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów zagospodarowania przestrzeni na prywatnych posesjach. Opowiedz nam o zleceniu a my dostarczymy ci projekt zagospodarowania przestrzeni.

Materiały najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce w branży brukarskiej. Wykorzystujemy materiały betonowe najwyższej jakości.

Zobacz nasze realizacje
Facebook