Nawadnianie

NAWADNIANIE

Instalacja systemu nawadniania jest to pierwszy etap zakładania ogrodu. Domowe sposoby zapewnienia roślinom odpowiedniej ilości wody nie są tak skuteczne, jak automatyczny system. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. System – dzięki wbudowanemu sterownikowi – rozpoczyna działanie o określonej porze. Ponadto, do każdego miejsca ogrodu dostarczana jest optymalna ilość wody.

Należy pamiętać, że system włączony w godzinach porannych redukuje parowanie o 50%, dzięki czemu woda zostaje wykorzystana w 80% przez rośliny. Dzięki czujnikowi deszczu system nie włącza się kiedy pada, więc woda nie jest marnotrawiona – można bez obaw wyjechać na długi urlop, nie martwiąc się o swój ogród.

ZAKRES USŁUG – NAWADNIANIE I TERENÓW ZIELONYCH

Projektujemy i zakładamy automatyczne systemy nawadniania na terenach zielonych, takich jak:

  • ogrody
  • trawniki
  • uprawy szklarniowe
  • tereny sportowe(boiska, pola golfowe)
  • tereny rekreacyjne

FRESHBRUK

Dlaczego jesteśmy liderem brukarskim?

Fachowe doradztwo

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – zaproponujemy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość zielonej przestrzeni na posesji.

Kompleksowe usługi

Poza budową terenów zielonych oferujemy usługi pielęgnacyjne terenów zielonych, parków i ogrodów (np. koszenie trawy, przycinanie żywopłotów itp.)

Projektowanie na życzenie

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów zagospodarowania przestrzeni na prywatnych posesjach. Opowiedz nam o zleceniu a my dostarczymy ci projekt zagospodarowania przestrzeni.

Materiały najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce w branży brukarskiej. Wykorzystujemy materiały betonowe najwyższej jakości.

Zobacz nasze realizacje

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook