O nas

FRESHBRUK

Dlaczego my?

Jest wiele powodów, dla których powinniście Państwo skorzystać z naszych usług. Po pierwsze, jesteśmy uczciwą firmą, z powodzeniem działającą na lokalnym rynku od 2006 r. W naszej firmie zatrudniamy stałą ekipę, która zdobywa nowe szlify przy kolejnych projektach. Stale się doskonalimy, by sprostać wymogom zmieniającego się rynku oraz zrealizować nawet najbardziej niecodzienne pomysły naszych klientów.

Posiadanie pięknego mieszkania i ogrodu jest marzeniem każdego z nas. Głównym czynnikiem, który wpływa na wygląd naszej posesji i całego budynku, jest staranne wykończenie. Firma FRESHBRUK już od wielu lat pomaga w kształtowaniu pięknego i funkcjonalnego otoczenia Państwa domu.

Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie. Łączymy w naszej działalności estetykę oraz funkcjonalność z maksymalnym bezpieczeństwem. Klientowi zawsze służymy radą i chętnie podpowiemy, jak najlepiej zagospodarować teren przy twoim domu. Zapewniamy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Sprawdź nas!

Jak realizujemy projekty?

Celem naszej działalności jest usatysfakcjonowany klient, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już od początku ułatwiamy współpracę. Możecie skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.

Jesteśmy dyspozycyjni i służymy wszelką pomocą. Doradzamy w zakresie rodzaju podbudowy, rodzaju kostki, układu funkcjonalnego nawierzchni oraz walorów ozdobnych, a także w wyborze systemu nawadniania ogrodu. Kompleksowo wyceniamy koszty prac ziemnych oraz im towarzyszącym, a także materiału, niezbędnego do wykonania projektu.

Oferujemy możliwość umówienia się na osobistą wizytację podczas, której możemy szczegółowo przedstawić i omówić zakres prac, jakie będą musiały być wykonane. Przedstawimy również wstępną wycenę inwestycji.

Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu wstępnego kosztorysu wykonujemy szczegółowy projekt zagospodarowania przestrzeni i nawierzchni, a następnie podpisywana jest umowa zawierająca zasady współpracy.

szara kostka granulat
czerwona kostka

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook