Brukarstwo

USŁUGI BRUKARSKIE

Kostka brukowa stanowi ważny element dekoracyjny i użytkowy posesji. Podkreśla styl oraz nadaje charakter naszemu ogrodowi, a także jest wizytówką i ozdobą naszej posesji. Na rynku znaleźć można wiele dekoracyjnych elementów oraz bardzo dużą ilość różnego rodzaju kostek brukowych, które można z łatwością dopasować do wymagań i potrzeb każdego klienta.

Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości kostki brukowej, którą kupujemy od sprawdzonych producentów. Materiały, które wykorzystujemy przy realizacji projektów posiadają odpowiednie atesty i pozytywne opinie techniczne. Oferujemy szeroki wachlarz produktów – znajdziecie u nas kostkę o zróżnicowanych kształtach, kolorach, fakturze i wielkości. Nasza kostka pozwala na realizację nawet najbardziej wyszukanych pomysłów!

ZAKRES USŁUG

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Powierzoną pracę wykonujemy rzetelnie i z dużą starannością. Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.

Wykonujemy realizacje szeregu pokrewnych brukarstwu usług budowlanych z zakresu małej architektury zewnętrznej, takich jak np: budowanie tarasów i schodów wejściowych do domów, stawianie ogrodzeń stalowych jak i murowanych klinkierowych czy granitowych, budowanie kwietników, skalniaków, oczek wodnych, grilli stacjonarnych, itp.

Oferujemy układanie kostki brukowej w Białej Podlaskiej i okolicach. Zajmujemy się:

  • sprzedażą kostki brukowej
  • układaniem kostki brukowej
  • układaniem chodników oraz ścieżek ogrodowych
  • budową tarasów
  • wykonywaniem odwodnień, odprowadzeń wody z rynien
projekt-nawierzchni-z-kostki-brukowej-Sławacinek-Stary
Projekt-nawierzchni-z-kostki-brukowej-wymiarowanie

FRESHBRUK

Dlaczego jesteśmy liderem brukarskim?

Fachowe doradztwo

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – zaproponujemy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość dopuszczalnych obciążeń oraz przeznaczenie danego placu.

Kompleksowe usługi

Poza układaniem kostki brukowej świadczymy takie usługi jak: prace ziemne przy użyciu koparko-ładowarki, niwelację terenu, wywóz ziemi i gruzu z terenu budowy, a także kucie betonu i ścian.

Projektowanie na życzenie

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów zagospodarowania przestrzeni na prywatnych posesjach. Opowiedz nam o zleceniu a my dostarczymy ci projekt zagospodarowania przestrzeni.

Materiały najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce w branży brukarskiej. Wykorzystujemy materiały betonowe najwyższej jakości.

 Producenci kostki brukowej oraz ogrodzeń

Zobacz nasze brukarskie realizacje
Facebook