Wynajem sprzętu budowlanego

Wynajem sprzętu budowlanego Biała Podlaska

Wypożyczalnia narzędzi budowlanych, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wynajem sprzętu budowlanego na terenia Białej Podlaskiej i okolic.

Freshbruk to nie tylko lider usług brukarskich ale również wypożyczalnia profesjonalnych elektronarzędzi i maszyn do budowy, remontu i prac ogrodniczych. Wynajmujemy sprzęt budowlany i ogrodniczy – zarówno ten do prac ręcznych jak i ciężkie maszyny. Oferujemy szeroki wybór urządzeń gotowych do pracy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wynajem sprzętu budowlanego w Freshbruk to oszczędność czasu, pieniędzy, miejsca i nerwów.

Dlaczego lepiej wynająć sprzęt budowlany niż go kupić?

Nie każdego stać na drogie maszyny do prac ziemnych lub profesjonalny sprzęt ogrodniczy. Wybierając czasowy wynajem sprzętu budowlanego zyskujesz nie tylko wysoce wyspecjalizowane narzędzia ale również redukujesz koszt prac budowlanych bądź ogrodniczych. Dodatkowo nie musisz martwić się o przechowywanie sprzętu jego konserwację.

Dzięki usłudze wynajmu sprzętu budowlanego na terenie Białej Podlaskiej i okolic, będziesz w stanie zrealizować własne projekty budowlane lub świadczyć usługi klientom bez niepotrzebnych kosztów wynikających z zakupu maszyn. Koniec z leasingami, konserwacją sprzętu i zamrożeniem środków na inwestycję. Wynajem maszyn budowlanych to elastyczność i sprawne realizowanie prac na budowie i w ogrodzie.

1. Sprzęt gotowy do pracy od ręki

Wybierając wypożyczanie sprzętu budowlanego, nie tracisz czasu i pieniędzy na przeglądy i naprawę maszyn. To my troszczymy się o zapewnienie optymalnego stanu technicznego sprzętu i jego gotowość do pracy wtedy gdy go potrzebujesz.

2. Konkretny sprzęt do konkretnej pracy

Odpowiednio dobrany sprzęt budowlany pozwala szybciej i dokładniej zrealizować każde zadanie na placu budowy. Dzięki odpowiednim narzędziom oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy. Nie musisz już korzystać jedynie z maszyn dostępnych we własnym posiadaniu. Dzięki opcji wynajmu jesteś w stanie dopasować narzędzia do nowych wyzwań i warunków na placu budowy lub w ogrodzie.

3. Brak przestojów

W wypadku awarii, wypożyczalnia gwarantuje natychmiastową naprawę lub wymianę sprzętu na nowy. Dzięki temu bez przeszkód kontynuujesz pracę, minimalizujesz opóźnienia i związane z nimi koszty.

4. Tylko tyle sprzętu ile potrzebujesz

Sprzęt możesz wynająć tylko na jeden dzień lub nawet na cały czas trwania budowy. Sam decydujesz czego i jak długo potrzebujesz.

5. Mobilność

Współpraca z wypożyczalnią pozwoli Ci bezproblemowo prowadzić kilka projektów równocześnie. Nie musisz się martwić o kosztowny i często ryzykowny transport sprzętu z miejsca na miejsce.

6. Bezpieczeństwo

Każda maszyna dostępna w wypożyczalni przechodzi profesjonalny przegląd, zgodny z wytycznymi producenta, przed każdym wynajmem. Dzięki temu oraz ciągłej wymianie sprzętu na nowy, spełnia on wszystkie standardy bezpieczeństwa. Skoncentruj się na swojej pracy, a troskę o sprzęt zostaw wypożyczalni.

Co zyskuję wybierając wynajem sprzętu budowlanego?

Brak kosztów zakupu, utrzymania, przechowywania, zbycia.

Posiadanie własnego sprzętu łączy się z wieloma kosztami, które trzeba brać pod uwagę: zakup, utrzymanie, serwisowanie, magazynowanie, a nawet sprzedaż lub utylizacja sprzętu budowlanego wymaga poświęcenia nakładów finansowych i czasu. Gdy wynajmujesz sprzęt, nie musisz o tym nawet myśleć.

Wolne środki na inwestycje

Posiadanie własnego sprzętu, zwłaszcza takiego, który używany jest rzadko, jest często nieopłacalne. Gdy wynajmujesz sprzęt, nie zamrażasz kapitału w maszynach i możesz go wykorzystać na inne cele, jak np. zakup materiałów.

Kontrola kosztów

Korzystając z wypożyczalni, z góry wiesz jakie będą koszty sprzętu dla danej inwestycji i możesz bardziej precyzyjnie wycenić koszt prac.

Jakie sprzęty możesz wypożyczyć w firmie Freshbruk ?

Młot wyburzeniowy Makita HM 1400
Młot Atlas Copco SB 202
Młotowiertarka Makita SDS-PLUS HR2010
Młot udarowy Makita SDS-MAX HM1213C
Ręczna pilarka tarczowa GKS 85
Viking glebogryzarka HB 685
Werdykulator John Deere D38R
Kosa spalinowa STIHL FS 350
Przecinarka stołowa wodna do glazury Clipper 1100 W TR230 GS
Niwelator laserowy LEICA RUGBBY 880
Wywrotka IVECO DAILLY – ładowność do 5t
Wywrotka RENAULT MASCCOT – ładowność do 5t

Koparko-ładowarka jcb 2CX
Koparko-ładowarka cat 432F
Mieszalnik do betonu KOVACO ML 600
Mieszalnik do betonu M 3 BM 700
Młot wyburzeniowy do koparko-ładowarki Atlas Copco SB 202
Makita BBA520 Wiertnica spalinowa – świder ziemny, wiertło fi200mm
Zagęszczarka AMMANN AVP 3520 288 kg
Zagęszczarka DYNAPAC 130 kg
Zagęszczarka DYNAPAC 100 kg
Zagęszczarka HONDA BULLY 100 kg
Przecinarka STIHL TS 700
Przecinarka STIHL TS 450
Szlifierka kątowa Makita 2600W

sprzet mloto koparka
sprzet mlot pneumatyczny
sprzet koparka
sprzet na wynajem koparko ladowarka
sprzet ubijacz
sprzet mieszalnik

Facebook