Ogrodnictwo

OGRODNICTWO – Biała Podlaska

Dokładamy starań aby wykonywać nasze usługi profesjonalnie. Usługi ogrodnicze to nasza pasja. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalające na wydajną i dokładną pracę w Twoim ogrodzie.

Pragnienie posiadania nawet bardzo małego ogrodu oraz otaczania się roślinami jest znane każdemu z nas. Zajmowanie się ogrodem i pielęgnacją roślin to dla wielu ludzi najlepsza forma zdrowego relaksu. Pamiętajmy, że zieleń – oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych, psychoterapeutycznych, a także użytkowych – jest najważniejszym dostarczycielem tlenu. Zieleń to życie, a życie w zieleni to nie moda – to konieczność.

Szukasz kompleksowych usług ogrodniczych? Skorzystaj z usług lidera branży ogrodniczej w regionie – wybierz usługi ogrodnicze FreshBruk.

ZAKRES USŁUG – OGRODY I TERENY ZIELONE

Posiadamy bogaty wachlarz usług ogrodniczych gwarantujących kompleksową obsługę zieleni przydomowej, jak i utrzymanie miejskich obszarów zieleni. Niezależnie od rozmiaru zlecenia, FreshBruk jest w stanie zaplanować, wykonać i utrzymać każdy rodzaj terenu zielonego. Ogrody, sady, parki i trawniki – skontaktuj się z nami i odbierz darmową wycenę projektu!

Wykonujemy następujące usługi ogrodnicze w Białej Podlaskiej i okolicach:

  • zakładanie przydomowych sadów
  • zakładanie ogrodów różnego typu
  • profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin
  • zalesianie
  • pielęgnacja ogrodów
  • strzyżenie trawników i żywopłotów

FRESHBRUK

Dlaczego jesteśmy liderem brukarskim?

Fachowe doradztwo

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – zaproponujemy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość zielonej przestrzeni na posesji.

Kompleksowe usługi

Poza budową terenów zielonych oferujemy usługi pielęgnacyjne terenów zielonych, parków i ogrodów (np. koszenie trawy, przycinanie żywopłotów itp.)

Projektowanie na życzenie

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów zagospodarowania przestrzeni na prywatnych posesjach. Opowiedz nam o zleceniu a my dostarczymy ci projekt zagospodarowania przestrzeni.

Materiały najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce w branży brukarskiej. Wykorzystujemy materiały betonowe najwyższej jakości.

Zobacz nasze projekty ogrodów

Twoje zgody

Google Analytics

Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie głównie do raportowania interakcji użytkowników w Twojej witrynie. Pliki te służą do przechowywania informacji, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Przeglądarki internetowe nie współdzielą własnych plików cookie między różnymi domenami. Google Analytics rejestruje adresy IP użytkowników, by umożliwić właścicielom tych witryn zorientowanie się, z jakich części świata pochodzą osoby odwiedzające ich witrynę („geolokalizacja według IP”) oraz chronić bezpieczeństwo usługi. Google Analytics nie udostępnia swoim klientom rzeczywistych adresów IP. Poza tym metoda nazywana maskowaniem adresów IP zapewnia właścicielom witryn korzystającym z Google Analytics opcję polecenia, by system Google Analytics używał do geolokalizacji tylko części adresu IP, a nie jego całości. Warunki korzystania z Google Analytics, do których muszą stosować się wszyscy użytkownicy tej usługi, zabraniają przekazywania do Google Analytics informacji umożliwiających identyfikację osób.

_ga,_gat,_gid,gadwp_wg_default_dimension, gadwp_wg_default_metric,gadwp_wg_default_swmetric

Facebook