Ogrodnictwo

OGRODNICTWO – Biała Podlaska

Dokładamy starań aby wykonywać nasze usługi profesjonalnie. Usługi ogrodnicze to nasza pasja. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalające na wydajną i dokładną pracę w Twoim ogrodzie.

Pragnienie posiadania nawet bardzo małego ogrodu oraz otaczania się roślinami jest znane każdemu z nas. Zajmowanie się ogrodem i pielęgnacją roślin to dla wielu ludzi najlepsza forma zdrowego relaksu. Pamiętajmy, że zieleń – oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych, psychoterapeutycznych, a także użytkowych – jest najważniejszym dostarczycielem tlenu. Zieleń to życie, a życie w zieleni to nie moda – to konieczność.

Szukasz kompleksowych usług ogrodniczych? Skorzystaj z usług lidera branży ogrodniczej w regionie – wybierz usługi ogrodnicze FreshBruk.

ZAKRES USŁUG – OGRODY I TERENY ZIELONE

Posiadamy bogaty wachlarz usług ogrodniczych gwarantujących kompleksową obsługę zieleni przydomowej, jak i utrzymanie miejskich obszarów zieleni. Niezależnie od rozmiaru zlecenia, FreshBruk jest w stanie zaplanować, wykonać i utrzymać każdy rodzaj terenu zielonego. Ogrody, sady, parki i trawniki – skontaktuj się z nami i odbierz darmową wycenę projektu!

Wykonujemy następujące usługi ogrodnicze w Białej Podlaskiej i okolicach:

  • zakładanie przydomowych sadów
  • zakładanie ogrodów różnego typu
  • profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin
  • zalesianie
  • pielęgnacja ogrodów
  • strzyżenie trawników i żywopłotów

FRESHBRUK

Dlaczego jesteśmy liderem brukarskim?

Fachowe doradztwo

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą – zaproponujemy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość zielonej przestrzeni na posesji.

Kompleksowe usługi

Poza budową terenów zielonych oferujemy usługi pielęgnacyjne terenów zielonych, parków i ogrodów (np. koszenie trawy, przycinanie żywopłotów itp.)

Projektowanie na życzenie

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów zagospodarowania przestrzeni na prywatnych posesjach. Opowiedz nam o zleceniu a my dostarczymy ci projekt zagospodarowania przestrzeni.

Materiały najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce w branży brukarskiej. Wykorzystujemy materiały betonowe najwyższej jakości.

Zobacz nasze projekty ogrodów

Facebook